Buradasınız: Anasayfa / Hikayemiz
Hikayemiz
Hikayemiz
 
1979’da başladığımız klinik muayenehane hayatını dünyada çıkan her teknolojiyi takip ederek ve uygulayarak sürdürmek için çeşitli uluslararası ve yerli seminerler, kurslar, kongreler ve eğitimler ile bugüne dek devam ettirdik. Amerika, Almanya, İngiltere ve Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde lazer diş hekimliği, implantoloji, estetik diş hekimliği ve dijital diş hekimliği üzerine eğitimlere katıldık. Halen implantoloji, dijital ve lazer diş hekimliği ile ilgili birçok international webinarlar ve seminerlerle eğitimlerimize devam ediyoruz. 

Kurulduğu günden beri, Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği’nin aktif bir üyesiyim. Bu stresli ve zor mesleği keyifle sürdürebilmek için iki farklı düşünceye önem verdim. Birincisi, mesleğe heyecan katacak yeni teknolojileri kullanmak ve ekip arkadaşlarınla uyum içinde çalışmak. İkincisi ise iş harici zamanlarda farklı hobilerle uğraşmak (tenis, kayak, yelken, motosiklet). Hobilerimiz klinikte çalışmalarımıza çok daha zinde ve keyifle başlamamıza yardımcı oluyor. 

Yeni Gülüşünle Mükemmel Hisset.

Deneyimli ve başarılı kadromuz ile teknolojik tüm gelişmelerden yararlanarak size kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunuyoruz.

  • Gelişmiş Tedaviler: Dijital diş hekimliği ile geleceğin teknolojilerini günümüzde kullanmaya başladık.
  • Kişi Odaklı Yaklaşım: Ulaşılabilirlik, süreklilik ve hasta odaklı yaklaşım başarılı tedavi sürecinin temelidir.
  • Uzman Ekip: Uygulamalar profesyonel düzeyde, akademik bakış açısıyla planlanmaktadır.
  • Güler Yüzlü Hizmet: İşimizi çok seviyoruz, hastalarımızı güler yüzle karşılayarak onları rahat ettiriyoruz.
Randevu İçin Bizi Arayın